maciek1

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
zarszyn
besko
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok

Zostań

Zostań fotoreporterem ekomancza.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ekomancza.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Tragedia w Smolniku. Nie żyją 4 osoby FOTO

SMOLNIK / GMINA KOMAŃCZA / W minioną noc doszło do tragedii w Smolniku. Ogień pochłonął dom jednorodzinny. W wyniku pożaru cztery osoby zginęły na miejscu. Budynek prawie całkowicie spłonął.

1

O godzinie 23.20 dyżurny KP PSP w Sanoku otrzymał zawiadomienie o pożarze domu jednorodzinnego w Smolniku. W momencie zgłaszania pożar był już mocno rozwinięty. Na miejscu strażacy znaleźli cztery zwęglone ciała, dwóch mężczyzn i dwóch kobiet. Jeden z mieszkańców domu zdążył wydostać się przez okno. Ze znacznymi poparzeniami ciała śmigłowcem przetransportowano go do szpitala w Sanoku, a następnie do Lublina. 

Na miejsce zdarzenia przybyła grupa dochodzeniowa wraz z prokuratorem. Trwa dochodzenie mające na celu ustalenie przyczynę pożaru.

W akcji ratowniczej brało udział około 40 strażaków. Zadysponowano jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą z Sanoka, akcję gaśniczą wsparły jednostki OSP z Rzepedzi, Komańczy i Tarnawy Dolnej. Akcja dogaszania pogorzeliska trwała do rana.

APB

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież